כותרת
> C;
1/1
X
מה אתה מחפש?
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
058-595-0029
חולמים על בריכה פרטית לגינה: מהיום זה לא חלום!

כיום, בריכה פרטית בחצר היא כבר לא לעשירים בלבד! היום כאשר הייבוא הפרטי נמצא המגמת עליה, כל משפחה יכולה להרשות לעצמה בריכה פרטית, בין אם לבית ובין אם לחצר. ההתקנה מאוד פשוטה והמחיר נגיש לכל משפחה בישראל. כך תוכלו להרים את איכות החיים שלכם ולהינות מאיכות חיים שאינה שמורה לעשירים בלבד!

בריכה לחצר ולגינה! לכל אחד מגיע!

בישראל הקיץ הוא מאוד חם וללכת לקאנטרי ובריכות ציבוריות הפך להיות עסק מאוד יקר אם רוצים להתמיד עם המשפחה על שחיה בבריכה, הן כספורט והן כבילוי. מה שגורם למשפחות רבות לרצות בריכה פרטית בבית, כך שיוכלו לחסוך את העלויות המשוגעות של בריכות ציבוריות ולהתחיל להנות ממש מחוץ למרפסת. במקום לתזז עם הילדים, בריכה פרטית תספק לכם מקסימום נוחות ומקסימום הנאה עם המשפחה.

בריכה פרטית היא בילוי לכל המשפחה

בזמן שאתם תשתזפו בשמש עם קוקטייל ביד, הילדים שלכם יעבירו את הקיץ משכשכים בבריכה הפרטית ומשוויצים מול יתר חברי הכיתה, כך שהמילים "משעמם לי" לא יהיה יותר הלקסיקון המשפחתי שלכם.

בנוסף, תוכלו להנות ממסיבת בריכה, הן עבורכם והן עם החברים של הילדים, מה שיחסוך לכם את הכסף גם בימי הולדת ואירועים מיוחדים. אם ממש רוצים להתפנק, תמיד אפשר לרכוש גם בריכה מחוממת לחורף וכך תוכלו להנות ממנה גם בחורף. בריכה ביתית יוצרת רק מעצם נוכחותה את הכיף הגדול שכולנו מפנטזים עליו.

כבר לא צריך לדמיין, כל משפחה יכולה להרשות לעצמה בריכה לחצר ולבית

הכינו את בגד הים שלכם (גם שחיה בעירום הולך טוב בבריכה, שהרי היא פרטית). הגיע הזמן לא להישאר מאחור ולרכוש את את הטרנד החם והרטוב של הקיץ - בריכה לבית ולחצר. בריכה ביתית כבר ניתנת להשגה לכל בית ולכל משפחה.

ההמלצה שלנו - בריכות אינטקס!
בריכת אינטקס היא בריכה ברמה הגבוהה ביותר כיום הנמכרת בישראל. אנו מציעים לכם להיכנס למגוון הבריכות שלנו, שם תוכלו לראות מגוון בריכות לבית ולחצר של מגוון מותגים שונים.

אז מדוע כדאי בריכות אינטקס?

אינטקס היא חברה מאוד מנוסה בתחום הבריכות וניתן להשיג את המוצרים הנלווים של אינטקס לבריכה בהמון מקומות בישראל, מה שיקל על התפעול החודשי של הבריכה ועל חלקי החילוף שתצטרכו בעתיד. אינטק השקיעה המון במהנדסים וחומרי גלם איכותיים שאיתם היא מייצרת את הבריכות. בנוסף, מפעלי אינטקס ידועים ברמות הבדיקה QA של המוצרים שלהם, כלומר מה שיוצא מהמפעל הוא ברמת גימור מאוד גבוהה, נוחה לשימוש מיידי ואין צורך להבין בבריכות בכדי להתקין ולתפעל אותה. בקרת המוצרים כוללת בדיקות עומק של עובי החומר, עמידותו בתנאי מזג האוויר וחוזק החומר, בנוסף, בדיקת אמינות ובטיחות לחלקים אלקטרו מכאניים של שהבריכה זקוקה להם.

אינטקס מציעים המון סוגי בריכות בהמון גדלים ומיועדים לכל גודל חצר ולכל ייעוד, לדוגמא: בריכות לילדים, בריכות לכל המשפחה, בריכה מלבנית, בריכה עגולה ובריכות בכל גודל אפשרי, כך שתמיד תוכלו למצא פיתרון המותאם בדיוק אליכם.

לסיכום:

היתרונות הרבות שיש לבריכות אינטקס הם לא רק בעלות המותאמת לכל כיס ולכל גודל חצר. הבריכות מאוד קלות להתקנה ולתחזוקה, הן גם מגיעות בכל צור ובכל גודל בריכה, כך שתמיד תוכלו להתאים אותן לגינה, למרפסת או אפילו לבית עצמו. בנוסף, כל הבריכת של אינטקס הן ניידות וניתנות להעברה הצורה מאוד פשוטה וידידותית. אנו ממליצים לכם לרכוש בריכה ומבטיחים לכם כי זה יעלה במיידי את רמת איכות החיים שלכם ושל הילדים.

פולס אנד מור – בריכה ביתית - תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 0585950029

וואצאפ: 0585950029

דוא"ל: poolsandmoreil@gmail.com

אתר: www.pools-and-more.co.il

עולם של בריכות - פולס אנד מור

עולם של בריכות לבית ולחצר - פולס אנד מור

עולם של בריכות לבית ולחצר - פולס אנד מור